Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2006-07-24
Nagrodzony projektor Panasonica
W tegorocznej edycji nagród Stowarzyszenia Technical Image Press Association (TIPA), zrzeszające 31 pism branżowych z 12 krajów, projektor firmy Panasonic PT-P1SD został wybrany najlepszym urządzeniem tego typu na 2006 rok.
 
Jest on najlżejszym i najmniejszym na świecie projektorem LCD z wbudowanym slotem na karty SD. Daje on większe możliwości przeglądania zdjęć zrobionych za pomocą aparatów cyfrowych korzystających z takich kart.
 
Projektor, po włożeniu karty pamięci, automatycznie przełącza się w tryb odtwarzania zdjęć (Exif 2.2 JPEG w standardzie DCF) bądź wideo (odtwarza on QuickTime MJPEG zarejestrowany za pomocą aparatów Lumix). Obrazy są wyświetlane jako lista miniaturek a odtwarzane mogą być w formie pokazu slajdów. Ponadto, zdjęcia zrobione w systemie DPOF (Digital Print Order Format) mogą być wyświetlane na PT-P1SDE w formie pokazu tylko ulubionych zdjęć, bądź mogą być wyświetlane w formie zapętlonej.
 
Projektor Panasonic umożliwia łatwe wyświetlanie prezentacji z programu PowerPoint. Stworzoną w nim prezentację wystarczy zapisać w formie JPEGów i przenieść na kartę SD.
 
Projektor PT-P1SD startuje w zaledwie dwie sekundy po włączeniu. Technologia Real-Time Keystone Correction, koryguje wszelkie pionowe zmiany pozycji i optymalnie dostosowuje wyświetlany obraz do położenia. PT-P1SD wyposażony jest w trzy rodzaje złącz przez co daje możliwość łatwego podłączenia komputera, odtwarzacza DVD, telewizora bądź sprzętu wideo natomiast funkcja "Auto Search" automatycznie wykrywa typ podłączonego urządzenia i samoczynnie rozpoczyna wyświetlanie obrazu.
 
Sprzęt waży 1,3 kg, mierząc przy tym 23,4 cm na 18,8 cm na 6,5 cm. Kontrast oferowany przez urządzenie LCD to 400:1, rozdzielczość sięga 800 na 600 punktów. Jasność modelu to 1500 ANSI lumenów. Obraz w formacie 4:3 można wyświetlać na ekranach odległych od projektora od 1 m do 10 m. Przekątna wyświetlanego obszaru może mieć długość do 300 cali.
 
Technologia Direct Power Off pozwala na odłączenie od projektora zasilania zaraz po zakończeniu prezentacji. Wentylator nadal wtedy kontynuuje swoją pracę, zabezpieczając urządzenie przed uszkodzeniem.


RP    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis