Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-11-27
HP DeskJet IA 3835 AiO

HP DeskJet IA 3835 AiO to niewielkie gabaryty, jednak spore możliwości - od drukowania po faksowanie. Czy warto zainwestować w to urządzenie?

HP DeskJet IA 3835 AiO to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które mieści się na biurku, półce lub w dowolnym, innym miejscu. Ma automatyczny podajnik dokumentów na 35 stron, co zapewnia szybkie drukowanie, kopiowanie, skanowanie i przesyłanie faksem wielostronicowych dokumentów. Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia jest możliwe dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Połączenie jest bez pośrednie i nie wymaga sieci. Bezpośrednie zarządzanie funkcjami urządzenia odbywa się za pomocą wyświetlacza o przekątnej 5,5 cm (2,2").

HP DeskJet IA 3835 AiO może drukować do 8,5 stron czarno-białych w wysokiej jakości lub do 20 stron w trybie roboczym. W przypadku druku kolorowego parametry te wynoszą 6 i 16 stron. Jakość druku w kolorze jest optymalizowana do 4800x1200 dpi, a w czerni - do 1200 x 1200 dpi. Urządzenie ma 512 MB pamięci DDR1 i 128 MB pamięci Flash, co wpływa na szybkość pracy, aczkolwiek nie jest najnowocześniejszym rozwiązaniem.

Cena netto: ok. 280 zł    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis