Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-11-20
Garmin vívoactive 3 - smartwatch z płatnościami zbliżeniowymi

W sprzedaży jest już dostępny Garmin vívoactive 3 - smartwatch z płatnościami zbliżeniowymi. Ma on 15 wbudowanych aplikacji sportowych i został wyposażony w technologię nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate.

Garmin vívoactive 3 ma kopertę z elementami ze stali nierdzewnej i kolorowy, czytelny ekran o wysokiej rozdzielczości. Zegarek posiada interfejs Side SwipeTM, który pozwala na szybkie przewijanie menu, widżetów i ekranów. vívoactive 3 posiada oburęczną konstrukcję – może być noszony w dowolny sposób, na dowolnym nadgarstku. Smartwatch vívoactive 3 jest wodoszczelny – można w nim pływać i kąpać się, a jego bateria działa do 7 dni w trybie smartwatcha i do 13 godzin w trybie GPS.

Garmin vívoactive 3 można personalizować dzięki tysiącom tarcz, widżetów, pól danych i aplikacji dostępnych bezpłatnie w sklepie Garmin Connect IQ.

Funkcja Garmin Pay stworzona we współpracy z firmą FitPayTM obsługuje karty płatnicze i kredytowe Visa i Mastercard z większości banków. Dodanie posiadanych kart do „elektronicznego portfela” Garmin Pay daje takie same możliwości co posiadanie fizycznej karty.

Technologia nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate, vívoactive 3 oferuje przydatne narzędzia monitorowania kondycji takie jak szacowanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, które dostarczają wartościowych danych pozwalających oceniać postępy w treningu. Zegarek wyposażono także w całodniowy pomiar stresu i timer relaksu, pomagający w wykonaniu odprężających ćwiczeń oddechowych. Użytkownicy mogą przeglądać wykres stresu bezpośrednio na nadgarstku oraz w serwisie Garmin Connect™, by identyfikować źródła obciążeń, wprowadzać zmiany w stylu życia i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych. 

vívoactive 3 zaprojektowano z myślą o aktywnym stylu życia. Dzięki ponad 15 wbudowanym aplikacjom sportowym (m.in. nowym profilom do jogi, treningu kardio, roweru eliptycznego i steppera), z zegarka można korzystać wszędzie. Nowy trening siłowy sprawia, że możesz skupić się na samym ćwiczeniu – vívoactive 3 sam policzy powtórzenia, serie i czas odpoczynku. Powtarzalne ćwiczenia są nudne? Z vívoactive 3 możesz tworzyć własne treningi biegowe, kolarskie, kardio i siłowe – zaprojektuj je w Garmin Connect i pobierz bezpośrednio do zegarka.

Garmin vívoactive 3 ma powiadomienia z alarmem wibracyjnym, dostarczanym wprost na nadgarstek. Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem można odbierać i odpowiadać na wiadomości tekstowe, a także sprawdzać powiadomienia o emailach, z aplikacji czy serwisów społecznościowych. vívoactive 3 potrafi także sterować muzyką w smartfonie, uruchamiać alarm pomagający w odnalezieniu zgubionego telefonu i sterować kamerą Garmin VIRB® (sprzedawana osobno). vívoactive 3 posiada funkcję LiveTrack5, która pozwala udostępniać bliskim swoją pozycję na żywo. Otrzymują oni wówczas przez email, serwisy Facebook lub Twitter zaproszenie z linkiem do śledzenia pozycji urządzenia vívoactive 3.

W ciągu dnia vívoactive 3 automatycznie synchronizuje się z aplikacją Garmin Connect Mobile, by zapisać dane i umożliwić późniejszy dostęp do nich. W Garmin Connect – bezpłatnej, sportowej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń i sen w postaci szczegółowych wykresów na ekranie smartfona lub komputera.

vívoactive 3 dostępny jest w trzech kolorach – czarno-stalowym, biało-stalowym oraz czarno-szarym. Wygląd zegarka można łatwo zmieniać dzięki akcesoryjnym paskom (sprzedawanym osobno).     

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis