Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
+ Nasz temat
+ Poradnik
+ Niezbędnik
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Sekretariat

 2017-12-27
Zacznij odliczanie do szaleństwa

Do sylwestra zostało jeszcze sporo czasu. Nie myślisz o pracy w sekretariacie, ale o zabawie na parkiecie. Racja! Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Przygotowania rozpocznij już dziś po pracy, aby nie tylko świetnie się bawić, ale i wyglądać oszałamiająco. 

Jaki sylwester, taki cały rok... Warto więc zaplanować imprezę wcześniej. Tylko dzięki temu będziesz mieć pewność, że będziesz bawić się w szampańskim nastroju. 

Szał kombinacji

Sylwester to masa modowych możliwości. Najprostszym i bardzo bezpiecznym wyborem jest sukienka — dobrze skrojona mała czarna potrafi zdziałać cuda. Jednak czy nie lepiej pokusić się o eksperyment i wybrać mniej oczywistą drogę? Masz jeszcze trochę czasu, więc pochodź po sklepach i kup coś wystrzałowego. Pamiętaj, andrzejki i sylwester muszą różnić się od zwykłej prywatki i stroju na dyskotekę. Moda w tym roku zapowiada szał kombinacji kolorów, wzorów i fasonów, które daje połączenie bluzki i spódnicy. Najczęściej bluzki są bez rękawów, często odsłaniają częściowo plecy i mają duży dekolt. 

Piękne plecy

Wyprostowane, gładkie, ładne i o równym kolorycie — tak powinny wyglądać przez noc sylwestrową nasze plecy. Aby to osiągnąć, warto dużo wcześniej zaopatrzyć się w szczotkę do mycia pleców z długą rączką. Na szczotkę nakładamy peeling gruboziarnisty i szorujemy plecy przynajmniej raz w tygodniu. Powinnością od teraz jest codzienne wcieranie balsamu. Nie żałujmy go również na dekolt. Jeżeli mamy małe krostki na plecach, nakładajmy maseczkę z glinki czy błota, które wspomagają efekt gojenia. Wybierając strój z odkrytymi plecami nie można zapomnieć także o nałożeniu samoopalacza czy balsamu brązującego. Można też przed samym wyjściem na bal nałożyć brązujący puder. 

Piękne ciało

Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Żeby kreacja leżała idealnie i podkreślała kobiece wdzięki, warto przejść na dietę i zafundować sobie karnet na siłownię. Za późno? Można też poprawić urodę w salonach odnowy biologicznej. Jednak największe wzięcie wciąż mają wizyty u fryzjera i kosmetyczki. Ale nie wszystkich stać na zabiegi w ekskluzywnych salonach kosmetycznych. Przy pomocy domowych sposobów też można wyglądać olśniewająco. Wystarczy popytać mam i babć, a na pewno podpowiedzą, jak zrobić się na bóstwo. Na pewno doradzą, że można przyrządzić naturalne odżywki do włosów z żółtka kurzego, cytryny i olejku rycynowego. Dzięki temu włosy będą zdrowe i błyszczące. Można też zafundować sobie kąpiel z dodatkiem mleka i miodu, żeby ciało było jedwabiście miękkie i delikatne. 

Ciesz się kolorem

Fryzura to jedna z ważniejszych kwestii naszego wyglądu. Warto pomyśleć o doborze odpowiedniej fryzury dużo wcześniej. Można na przykład zrobić próbę fryzury, w przypadku niezadowolenia będzie jeszcze czas na ewentualne poprawki. Jeżeli zdecydujesz się na zmianę koloru włosów, zrób to wcześniej, aby ślady po farbie zniknęły ze skóry. A w sylwestra po prostu świetnie się baw!    

Więcej naszych tematów   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis