Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-10-02
Telefony HAMMER TITAN 2 i Delta
Od 2 października w sieci sklepów Biedronka dostępne są dwa nowe modele telefonów pancernych - HAMMER TITAN i HAMMER Delta. TITAN 2 ma 4 cale i aparat 5 Mpx, a Delta ma 2,4 calowy ekran i akumulator 1700 mAh. Obydwa modele są odporne na wodę, brud oraz upadki z wysokości. Dostępne będą w promocji ze starterem TuBiedronka, z internetem w pakiecie (1 GB miesięcznie free), odpowiednio za: 449 zł i 159 zł.
 
Smartfon TITAN 2, w obudowie z metalowymi wzmocnieniami o nowoczesnym designie, jest zgodny z normą IP68, co oznacza, że jest odporny na wodę i pył. Ma 4-calowy ekran o rozdzielczości 480x800px z technologią In-Plane Switching zapewniającą jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany.

Smartfon ma 4 rdzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD.

TITAN 2 został wyposażony w dwa aparaty fotograficzne: główny 5 Mpx z doświetlającą diodą LED, funkcją HDR i autofocus oraz przedni – 2 Mpx – do robienia selfie. Ma baterię litowo-jonową o pojemności 2500 mAh.

Smartfon TITAN 2 ma również funkcję Dual SIM, dzięki czemu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie oraz Bluetooth i GPS.

TITAN 2 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Smartfon TITAN 2 dostępny będzie w kolorze czarno-srebrnym w cenie 449 złotych.

HAMMER Delta to klasyczny, pancerny telefon z klawiszami, także zgodny z normą IP68. Ma czytelny, kolorowy ekran 2.4 cala oraz duże, wygodne przyciski zwiększające komfort jego użytkowania.

Telefon HAMMER Delta ma 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD. Został wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności aż 1700 mAh. Ma aparat VGA oraz wiele przydatnych funkcji takich jak: latarka, zegar, budzik, radio FM, mp3, dyktafon, wibracje oraz Dual SIM i Bluetooth.HAMMER DELTA oferowany będzie w kolorach czarnym i czarno-pomarańczowym w cenie 159 zł.
 
Modele HAMMER TITAN 2 i HAMMER DELTA będą dostępne w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 2 do 15 października lub do wyczerpania zapasów.


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis