Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-08-14
Bezramkowe monitory BenQ GW2480 i GW2780
Na polskim rynku pojawiły się właśnie dwa nowe monitory z logo BenQ. Przekątna wyposażonych w matryce IPS Full HD modeli GW2480 i GW2780 wynosi odpowiednio 24 i 27 cali. Oba mają trast 1000:1 i jasność 250 nitów (cd/m2). Nowinką jest umieszczenie w nodze monitora systemu, który pozwala na sprytne zamaskowanie kabli oraz bardzo wąska ramka wokół ekrany, która dotychczas stosowana była jedynie w serii EW.

B.I. czyli inteligentna kontrola jasność obrazu

W monitorach zastosowana została Brightness Intelligence Technology (B.I.). Pod tą nazwą kryje się możliwość inteligentnego, automatycznego dostosowywanie jasności wyświetlanego obrazu do jasności, jaką daje otaczające oświetlenie. Na tym jednak nie koniec - jasność obrazu dostosowywana jest również do bieżąco wyświetlanej treści. Dzięki temu użytkownik bez trudu dostrzega detale w najciemniejszych i najjaśniejszych partiach nawet dynamicznie zmieniających się obrazów. Funkcja ta powinna przypaść do gustu szczególnie kinomaniakom. Jej działanie można oczywiście wyłączyć.

Low Blue Light i Flicker-Free

To rozwiązanie to z kolei coś, co pozwoli odsapnąć oczom. W trosce o jak najmniejsze męczenie wzroku w monitorze zastosowano niemigoczące podświetlenie ekranu LED (Flicker-Free) i oraz technologię ocieplenia obrazu (Low Blue Light). Polega ona na usunięciu z widma światła podświetlającego ekran szkodliwej dla oczu niebieskiej składowej widma. Rozwiązanie to nie zaburza kolorystyki oglądanego obrazu a znacznie zmniejsza zmęczenie oczu.

Obydwa monitory mają wbudowane głośniki 2x2W, gniazda HDMI, Display Port i są przystosowane do instalacji na uchwycie ściennym standardu Vesa 100.

Monitory dostępne są już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 680 zł za GW2480 i 975 zł za GW2780. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis