Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2017-08-07
Canon i DKS odkrywają potencjał druku. Wykłady i prezentacje najnowszych technologii druku cyfrowego
Canon Polska wspólnie z DKS zapraszają na cykl bezpłatnych konferencji pod hasłem „Odkryj potencjał druku – nowe technologie Canon”.
 
To pierwsze tego rodzaju ogólnopolskie Roadshow, podczas którego w pięciu miastach w całej Polsce (Bydgoszcz 9.08, Katowice 4.10, Gdańsk 15.11, Wrocław 22.11, Warszawa 6.12) zostaną zaprezentowane praktyczne możliwości cyfrowych rozwiązań druku produkcyjnego, w tym m.in. rewolucyjna technologia Canon UVgel oraz najnowsze rozwiązania do personalizowanego druku kolorowego. Podczas Roadshow odbędą się także wykłady merytoryczne na temat zarządzania kolorem, proofingu i obsługi kontrolerów druku EFI, podczas których specjaliści przybliżą praktyczne zagadnienia z zakresu konfiguracji maszyn i przygotowania materiałów do druku.

Spotkania adresowane są w szczególności do przedstawicieli branży poligraficznej i reklamowej, którzy podczas spotkań będą mogli przetestować możliwości wybranych urządzeń pod okiem ekspertów Canon i DKS. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 9 sierpnia br. w Bydgoszczy.

Zarejestruj się już dziś

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny konferencji „Odkryj potencjał druku – nowe technologie Canon” można znaleźć na stronie: www.odkryjdruk.pl.

„Odkryj potencjał druku - nowe technologie Canon” to cykl wydarzeń przybliżający najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu druku cyfrowego w wielkim i małym formacie. Podczas pięciu spotkań w największych miastach Polski, specjaliści Canon i EFI oraz zewnętrzni eksperci przybliżą praktyczne zagadnienia związane z obsługą maszyn, przygotowywaniem prac do druku, personalizacją graficzną i numeryczną, zaawansowanymi kontrolerami i niestandardowymi podłożami druku. Konferencje Canon i DKS to również doskonała okazja do dyskusji z ekspertami i wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję dowiedzieć się m.in.:

  • Jak personalizować druki czarno-białe?
  • Jak wykonać kolorową personalizację graficzną?
  • Jakie narzędzia pozwolą wykonać precyzyjne proofy cyfrowe?
  • Jak drukować na papierach fakturowanych i kopertach?
  • Jakie kontrolery druku wybrać?
  • Jakie wybrać urządzenia do druku czarno-białego?
  • Jak działa rewolucyjna technologia druku Canon UVgel?

„Z klientami z branży poligraficznej i reklamowej pracujemy od wielu lat i dlatego doskonale znamy ich kluczowe potrzeby i oczekiwania wobec technologii druku produkcyjnego” – przyznaje Andrzej Ćwikliński, dyrektor sprzedaży-systemy produkcyjne, DKS Sp. z o.o. „Nasi klienci szukają przede wszystkim odpowiedzi na pytania: jak stać się bardziej konkurencyjnym, jak się wyróżnić na rynku, jak zwiększyć swoją marżę i podnieść zyskowność biznesu. Dlatego podczas Roadshow nie chcemy skupiać się na omawianiu specyfikacji technicznych samych urządzeń – chcemy przede wszystkim, poprzez prezentację aplikacji druku, pokazać im, jak mogą rozszerzyć swoją ofertę produktów i usług właśnie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym, zarówno hardware’owym, jak i software’owym. Zaczynając od prezentacji rewolucyjnej technologii UVgel i plotera Océ Colorado 1640, przez pokazanie zaawansowanych możliwości personalizacji materiałów kolorowych i czarno-białych oraz produkcję na trudnych podłożach (media fakturowane, koperty) po możliwości kontrolerów druku i proofing, chcemy zachęcić naszych uczestników do rozwoju kompetencji produkcyjnych i otworzenia się na nowe kanały sprzedaży, nie tylko na gruncie lokalnym. Wierzymy, że przyjęta przez nas formuła Roadshow jest ku temu doskonałą okazją” – dodaje Andrzej Ćwikliński.    

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis