Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2006-07-31
Frixion firmy PILOT ? wszystko można?
Pojawił się konkurent dla erasera.max w walce o najlepszy długopis wymazywalny. Po zachwytach nad możliwościami wyrobu firmy PAPER MATE wypada stwierdzić, że jego funkcjonalność nie wypada już tak dobrze, jeżeli porównamy to z nowym wyrobem firmy PILOT – długopisem Frixion.
            Co prawda wzornictwo Frixiona jest może nieco dyskusyjne i nie każdy będzie nim zachwycony, ale jego użytkowanie sprawia już tylko samą przyjemność. Korektę tekstu uzyskujemy pocierając energicznie kartkę drugim końcem długopisu. Wymazywanie działa bardzo efektywnie i jeżeli przy pisaniu tekstu nie wciskaliśmy zbyt mocno długopisu w kartkę to efekt wymazania będzie praktycznie idealny. Proces wymazywania jest przyjemniejszy niż u konkurenta, gdyż końcówka pełniąca rolę gumki jest zwarta i nie pozostawia po sobie drobinek.
            Miłą ciekawostką jest możliwość odzyskania wymazanego tekstu. W tym celu należy kartę włożyć do zamrażarki…


RP    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [1]dodaj   
  FORUM
 Gość1 2006-09-13
Zimno, zimno!
Tylko kto ma zamrażarkę w biurze? Może by taka kupić? By odzyskiwać tekst i... mrozić piwko na koniec dnia? Ja jestem za;)


     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis